top of page

Apsaugos signalizacija

APSAUGOS SIGNALIZACIJOS SISTEMOS 
Skirtos patalpų, pastatų, perimetrų ir teritorijų apsaugai nuo nesankcionuoto įsibrovimo. Apsaugos sistemas sudaro šie apsauginės signalizacijos įrenginiai:

CENTRALĖS
Apsauginės signalizacijos sistemų centralės yra fiksuoto spindulių skaičiaus - tai centralės, kuriose signaliniai spinduliai su apsauginės signalizacijos davikliais jungiami betarpiškai į centralę ir plečiamos centralės – tai tokios centralės, kurių įėjimo zonų skaičius plečiamas pajungiant į centralę išplėtimo modulius. Centralės valdymui naudojamos klaviatūros.

JUDESIO DAVIKLIAI 
Judesio davikliai – tai davikliai fiksuojantys judesio daviklio zonoje esančių objektų judesį  ir generuojantys elektrinį signalą. Judesio daviklių tipai:
Pasyvieji infraraudonųjų spindulių davikliai,  sutrumpintai – PIR judesio davikliai . PIR judesio daviklių veikimas paremtas infraraudonųjų spindulių registravimu.
Mikrobanginiai davikliai, sutrumpintai – MW davikliai. Mikrobanginiai davikliai spinduliuoja mikrobangas, o pakitus mikrobangų atspindžiui mikrobanginiai davikliai išduoda signalą.
Dvigubo veikimo judesio davikliai – tai infraraudonųjų spindulių ir mikrobanginis judesio daviklis viename prietaise. Dvigubo judesio daviklio suveikimo signalas išduodamas suveikus abiem davikliams.

STIKLO DŪŽIO DAVIKLIAI 
Stiklo dūžio jutikliai – tai apsauginės signalizacijos davikliai fiksuojantys stiklo dūžio garsą. Stiklo dūžio davikliai yra paprasto veikimo, kurie analizuoja tik aukšto dažnio bangų spektrą  ir dvigubo veikimo, kurie kartu analizuoja aukšto ir žemo dažnio bangas.

MIKROBANGINIAI BARJERAI 
Mikrobanginiai barjerai, sutrumpintai MW barjerai veikia Doplerio efekto pagrindu. Mikrobanginiai barjerai sudaryti iš siųstuvo spinduliuojančio aukšto dažnio radijo bangas ir jas priimančio imtuvo. Judant objektui mikrobanginio barjero saugojamoje srityje pakinta į mikrobanginio barjero imtuvą patenkančios bangos parametrai ir mikrobanginis barjeras išduoda aliarmo signalą. Mikrobanginiai barjerai naudojami perimetrų apsaugos sistemose.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ BARJERAI 
IR barjerai, arba aktyviniai IR barjerai – sudaryti iš infraraudonųjų spindulių siųstuvo ir imtuvo. Kertant ar uždengus spindulį, imtuve generuojamas pavojaus signalas. IR barjerai naudojami perimetrų apsaugos signalizacijos sistemose


Pateikti užklausą >>>

Paradox signalizacija
bottom of page